| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Facebook

Moderator: Kadra

Facebook

Postautor: Shibuya » 2012-09-13, 01:35

Mam takie glupie pytanko :)
Dlaczego nikt nie zajmuje sie FB ? Macie konto, ale w ogole jest nieaktualizowane, a przeciez w dzisiejszych czasach FB to podstawa :) ( wiem,bo na codzien sie o tym przekonuje w pracy ). Moze warto by bylo sie tym zajac ? Na FB ludzie zagladaja xxx razy czesciej niz na fora. Zobaczcie ile osob dalo " lubie to" na Wasz profil. Do tylu osob mozna dotrzec, a jak beda aktualizacje to i do wiekszej ilosci pewnie. Osobiscie sama tez wole czytac FB niz fora,dlatego pytam :)
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Re: Facebook

Postautor: Tomasz Łach » 2012-09-13, 10:43

Nie ma glupich pytan ;-)
Jesli chodzi o mnie, to nie mam konta na FB i nie zamierzam (w chwili obecnej)go zakladac...
Co do pozostalych osob, to zapewne problem polega na tym, ze w sezonie jest kupa pracy. Instroktorzy zajmuja sie szkoleniem :-) Do tego teraz jest kupa pracy zwiazanej z przenosinami na Zakrzowek. Byc moze jak sie z tym uporamy, to znajda sie chetni, by czesciej zagladac na FB.
Fajnie ze ktos zwrocil nam na to uwage.

Jesli chodzi o nasze forum, to bardziej traktujemy je jako lacznik z naszymi klubowiczami, kursantami i aktywnymi sympatykami, niz miejsce na ktore mialy by zagladac tlumy ludzi jak np na forum nuras.
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.

Re: Facebook

Postautor: Shibuya » 2012-09-14, 00:07

Nie chodzi o to, zeby forum zastapic FB, tylko skoro juz jest profil, to fajnie by bylo go aktualizowac. Wlasnie takie rzczy jak nowe kursy, jak przeniesienie bazy, jakies inne info czy nawet zdjecia z nurkowan klubowych itd. Inne profile nurkowe sie bardzo fajnie przeglada, szkoda, ze profil Krakena na razie "spi". Moze ktos sie nim zajmie w przyszlosci :)
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Re: Facebook

Postautor: Nul » 2012-09-14, 14:54

No proszę, a ja ostatnio spytałam w pewnej firmie, dlaczego, żeby się dowiedzieć, co u nich nowego (jestem ich klientką), MUSZĘ wchodzić na fb, bo nie aktualizują swoje "normalnej" strony... Czyli odwrotnie.

Na razie nie odpowiedzieli...
Awatar użytkownika
Nul
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 213
Rejestracja: 2007-12-03, 16:33
Płeć: Kobieta

Re: Facebook

Postautor: Shibuya » 2012-09-14, 18:05

Ha ha :)
Jedno i drugie powinno byc aktualizowane ale usuniete. Lepiej, zeby czegos nie bylo, niz zeby swiecilo pustkami, jakby ktos o tym zapomnial, bo to ne najlepiej wyglada. Przynajmniej tak mi sie wydaje :)
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Re: Facebook

Postautor: Nul » 2012-09-14, 18:20

Mi w sumie też - bo aż chciałam tamtych spytać, po co było tworzyć stronę, skoro na niej nic się nie dzieje :) No ale widocznie chcą ją mieć. Natomiast mi to o tyle wadzi, że na swojej stronie dałam do nich linka - no i właściwie po co? Wstyd mi za nich??? :)

Oj ale z aktualizacjami to faktycznie różnie bywa... :) Się zapomina... albo zapału nie starcza... albo czasu...

No nic, oby nam się tylko dobrze nurało! :)
Awatar użytkownika
Nul
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 213
Rejestracja: 2007-12-03, 16:33
Płeć: Kobieta


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron