| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Początki

Moderator: Kadra

Początki

Postautor: Shibuya » 2012-08-14, 12:51

Chcę zrobić kurs OWD, ale nie wiem, jakie koszta się z tym wiążą potem.
Nie będę miała możliwości zakupienia sprzętu.
Proszę o informację ile kosztuje wypożyczenie kompletnego zestawu do nurkowania i wejście za Zakrzówek.
Wysłałam maila na kraken@kraken.pl, do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Czy ten mail jest aktualny, jako mail kontaktowy ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Re: Początki

Postautor: EwaN » 2012-08-14, 14:41

Witaj,
Na początek polecam jednak zainwestować w porządne ABC (maska, fajka, płetwy) bo to na 100% się przyda już na kursie. Co do cen, to cały cennik jest na głównej stronie Krakena http://www.kraken.pl/index.php?p=136 + wjazd na Zakrzówek 25zł.
Pozdrawiam
Ewa
Awatar użytkownika
EwaN
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 14
Rejestracja: 2011-08-16, 15:19
Płeć: Kobieta
Stopień nurkowy: AOWD

Re: Początki

Postautor: Shibuya » 2012-08-14, 16:29

Sprzęt ABC mam, a cennik widzialam, tylko niestety mi nic nie mowi. Dopiero bede zaczynać przygodę z nurkowaniem, więc po prostu się na tym nie znam. Dlatego proszę o podanie orientacyjnej ceny za komplet
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Re: Początki

Postautor: B.art » 2012-08-14, 19:22

Ciężko powiedzieć jakie będą koszty kompletu sprzętu, ponieważ ceny poszczególnych elementów (kamizelka, pianka, itp) są bardzo zróżnicowane...od kilku stówek do kilku tysiaków... to tak odnośnie ewentualnego zakupu.

Do samych kursów sprzętu nie potrzebujesz - nawet ABC - bo i to Kraken udostępnia za darmo, więc płacisz tylko za samo OWD. przynajmniej tak było w 2011 kiedy robiłem OWD :)
A po kursie jak zechcesz zanurkować, np: na Zakrzówku i pożyczyć sprzęt to będzie to koszt:
- wjazd na Zakrzówek - 25 zł
- butla 15L (pełna) - 35 zł
- komplet sprzętu - 95 zł (pianka, jacket, automat, balast, buty)
i dodatkowo:
- głębokościomierz (digital) - 10 zł

Suma: 165 zł - jedno nurkowanie - jak będziesz Chciała zrobić dwa nury to trzeba będzie dodać koszt kolejnej butli.

To takie zupełne minimum.

pozdrawaim
B.art
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 16
Rejestracja: 2011-12-03, 14:51
Lokalizacja: Rabka-Zdrój
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: AOWD

Re: Początki

Postautor: Shibuya » 2012-08-14, 21:49

I o takie informacje mi właśnie chodziło :) Dzięki wielkie :)
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Re: Początki

Postautor: Tomasz Łach » 2012-08-15, 10:04

Shibuya pisze:Wysłałam maila na kraken@kraken.pl, do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Czy ten mail jest aktualny, jako mail kontaktowy ?
Pozdrawiam

Mail jest oczywiscie aktualny, ale przychodzi na niego taka masa maili, ze czasem trudno z nich wyuskac cos co nie jest spamem... :-(
Jesli chcesz precyzyjnych informacji, to pisz bezposrednio do Macka (maciek@kraken.pl), lub do ktoregos z instruktorow (najwiecej kursow OWD prowadzi Wojtek Marek).

Nurkowanie to niestety drogie hobby, ale jak sie to robi z glowa, to mozna swietnie sie bawic nawet przy bardzo ograniczonym budzecie ;-)
Na kursie i w sklepie napewno doradza Ci jaki sprzet i w jakiej kolejnosci warto kupic, a ktory na poczatek mozna smialo wypozyczac.
Generalnie do kursu OWD caly sprzet masz w cenie, a przy kolejnych kursach mamy promocyjne ceny na wypozyczenie dla naszych kursantow :-)

Warto tez po kursie zapisac sie do klubu. Masz wowczas znizki na wypozyczenie sprzetu, zakup nowego, bicie butli powietrzem i wlasny kluczyk na Zakrzowek (nie placisz za wstep). Ale szczegolow o tym dowiesz sie na kursie i od Macka ;-)
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości