| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Nowy na forum ;)

Moderator: Kadra

Nowy na forum ;)

Postautor: Gregory » 2012-03-04, 14:34

Witam serdecznie Forumowiczów ;)

Na początek się przedstawię z tej strony Grzegorz Kiraga robiłem kurs w Krakenie u Macieja bodajże w 2007r
Z tego co pamiętam to razem z Olimpiuszem :) Mam takie pytanko czy są jakieś prowadzone zajęcia na basenie Wisły?
Chodzi mi o to żeby popływać w masce i płetwach :) Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam goraco
Awatar użytkownika
Gregory
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-04, 13:58
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: OWD

Re: Nowy na forum ;)

Postautor: wojtekmarek » 2012-03-04, 22:54

W sobotę 10/03 jadę z kursem owd na Wisłę. Spotykamy się o 10 w Krakenie. Zapraszam ;-) .
wojtekmarek
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 8
Rejestracja: 2011-05-01, 21:41
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: MSDT

Re: Nowy na forum ;)

Postautor: Tomasz Łach » 2012-03-05, 11:32

Czesc
Gregory pisze: Mam takie pytanko czy są jakieś prowadzone zajęcia na basenie Wisły?


Jesli pytasz o stale zajecia, takie jak byly prowadzone kiedys, to niestety w chwili obecnej takich nie ma :-(
Generalnie teraz najczesciej jezdzimy na basen do Piekar.
Ale oczywiscie mozesz dolaczyc sie do ktoregos instruktora (pierwsza propozycje juz dostales :-) )
Jesli chodzi o Olimpiusza, to jesli to ten o ktorym mysle, to jest on teraz emerytowanym divemasterem :lol:
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.

Re: Nowy na forum ;)

Postautor: Olimpiusz » 2012-03-05, 20:13

Tomasz Łach pisze:Czesc
Gregory pisze: Mam takie pytanko czy są jakieś prowadzone zajęcia na basenie Wisły?

Jesli chodzi o Olimpiusza, to jesli to ten o ktorym mysle, to jest on teraz emerytowanym divemasterem :lol:


bo jak do Ciebie dzwonie to slysze albo "weekend jest dla rodziny" albo ze czasu nie masz 8-) (bo taki niby zapracowany) Wiec mi tu z emerytem nie wyjezdzaj :mrgreen:
Dive now work later..:)
Awatar użytkownika
Olimpiusz
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 307
Rejestracja: 2007-03-25, 12:28
Lokalizacja: KrK
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: DM

Re: Nowy na forum ;)

Postautor: Gregory » 2012-03-09, 20:41

Dzięki za info :) Niestety w ta sobotę wypadła mi praca więc innym wolnym razem się skusze popływać.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gregory
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-04, 13:58
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: OWD


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości