| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Do jadących na Scapa... Prośba...

Moderator: Kadra

Do jadących na Scapa... Prośba...

Postautor: Nul » 2012-01-09, 16:40

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

Podobno niektórzy z Was wybierają się w tym roku na Scapa - jeśli tak, to mam prośbę... Otóż mój przywieziony stamtąd kiedyś ulubiony pracowy kubeczek z jakże rozkosznym napisem "born to dive forced to work" zaginął był mi ostatnio czyli dostał nóżek albo może ktoś mi go rozbił i się nie przyznaje... Albo się komuś spodobał? A pilnowałam! No ale niestety, nie ma, wcięło. Dlatego mam prośbę - gdyby ktoś jechał, to proszę o zakupienie mi takowego... Chyba że można gdzieś bliżej taki kupić? Wiecie? Ja kupowałam w sklepie nurkowym, w którym się też kupowało te różne podkoszulki itp, z napisami "nurkowałem na Scapa" i w ogóle takie różne.

Wszystkie inne są, a ten akurat, mój ulubiony wcięło :(
Oczywiście oddam pieniądze! Mogę nawet założyć z góry :) No chyba że ktoś chce mi zorbić prezent :)

Chyba że trafię na taki gdzieś wcześniej i kupię, wtedy odwołam alarm Scapowy.

Z góry dziękuję,
A.
Awatar użytkownika
Nul
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 213
Rejestracja: 2007-12-03, 16:33
Płeć: Kobieta

Re: Do jadących na Scapa... Prośba...

Postautor: Nul » 2012-01-12, 18:38

Już się znalazł... Odwołuję więc alarm. Pomógł oczywiście święty Antoni i moja koleżanka, która go odszukała.

Plum.
Awatar użytkownika
Nul
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 213
Rejestracja: 2007-12-03, 16:33
Płeć: Kobieta


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości