| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Automat Mares Abyss 22 - używany

Moderator: Kadra

Automat Mares Abyss 22 - używany

Postautor: B.art » 2011-12-03, 15:27

Na wstępie chciałbym się przywitać :)

Artur z Rabki, OWD zrobiłem we wrześniu w Krakenie, a teraz jako że czas zimowy i w piance za bardzo nie da się nurkować to stwierdziłem, że czas zacząć zbierać sprzęt na nowy sezon - tym bardziej że planuję AOWD w okolicach czerwca :)

Kieruję się bardziej ku nurkowaniu w "naszych" wodach więc pasuje mieć sprzęt na zimne wody... a że ja mam wiedzę właściwie tylko teoretyczną, więc proszę Was o pomoc w podjęciu decyzji.

Znalazłem na Angielskim ebayu używany automat Mares Abyss 22 (I+II stopień) w cenie 110 funtów (około 550 zł), gość mi napisał że automat był serwisowany 4 miesiące temu a ostatni raz używał go 1,5 miesiąca temu.

Czy opłaca się ten automat kupić??
Co do płatności i przesyłki to mam kogoś w Anglii kto by mi to opłacił i przywiózł, więc koszty transportu do kraju odpadają...

Linkhttp://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130608141319&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

Z góry dziękuję za pomoc!!

pozdrawiam
Artur
B.art
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 16
Rejestracja: 2011-12-03, 14:51
Lokalizacja: Rabka-Zdrój
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: AOWD

Re: Automat Mares Abyss 22 - używany

Postautor: Tomasz Łach » 2011-12-03, 17:29

Abyss to bardzo dobry automat, cena tez jest ok. Problem polega na tym, ze po jednym zdjeciu, nie ma mozliwosci sprawdzenia jego stanu technicznego :-P Co do deklaracji o serwisowaniu, to i tak na Twoim miejscu dalbym go do "przeserwisowania". ;-) Trzeba by w nim sprawdzic cisnienie miedzystopniowe, moze troche podregulowac... Z tego co widze, to nie ma on zainstalowanej suchej komory, wiec tez nalezalo by sobie doliczyc jej montaz (moze przy okazji robienia serwisu ? )
Jesli po podliczeniu tych wydatkow nadal cena jest dla Ciebie akceptowalna, to bierz a na pewno bedziesz zadowolony.
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.

Re: Automat Mares Abyss 22 - używany

Postautor: B.art » 2011-12-03, 20:22

Dzięki za odpowiedź!

Co do suchej komory... Edit: już załapałem o co chodzi z suchą komorą :) teraz nasuwa się pytanie ile będzie kosztować ta sucha komora...

Napisałem do gościa i wysłał mi jeszcze dwa zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Dzięki
B.art
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 16
Rejestracja: 2011-12-03, 14:51
Lokalizacja: Rabka-Zdrój
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: AOWD

Re: Automat Mares Abyss 22 - używany

Postautor: Maciek » 2011-12-04, 12:09

Wygląda OK
Nowa sucha komora to około 400 zł
Jak ci pasuje to tak jak mówił Tomek kupuj.
Maciek
Maciek
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 395
Rejestracja: 2007-04-13, 21:01
Lokalizacja: Kraków


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości