| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Pytanie grzecznościowe o dojazd na Scapa

Moderator: Kadra

Pytanie grzecznościowe o dojazd na Scapa

Postautor: Nul » 2010-09-30, 14:12

Hej,

Jeden mój kumpel zadał mi pytanie o samochodową wersję dojazdu na Scapa (wybierają się w przyszłym roku), a ja akurat przerabiałam tylko podróż samolotowo-pociągową, więc mu nie pomogę.

Chodziłoby mu o info takie praktyczne, powiedzmy "uwagi po" czy wskazówki, jakieś pułapki, tego typu wrażenia/fakty.

Gdyby ktoś chciał się podzielić takimi wspomnieniami, to pewnie kolega będzie wdzięczny :)

Pozdrowienia!
N.
Awatar użytkownika
Nul
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 213
Rejestracja: 2007-12-03, 16:33
Płeć: Kobieta

Postautor: Tomasz Łach » 2010-09-30, 20:14

Najlepiej promem z Holandi do Newcastle, nastepnie dwie mozliwosci; promem z Aberdeen do Kirkwall lub promem z Thurso do Stromness. W pierwszym przypadku mniej jazdy wiecej plywania, ale prom przyplywa na Orkady w srodku nocy... W drugim jazda przez cala Szkocje, ale za to prom przyplywa dokladnie na miejsce i do tego w normalnych godzinach. Ja wybieralbym wariant nr 2 :-P
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.

Postautor: Nul » 2010-10-01, 17:48

Dzięki :)
To byl też mój wariantm tyle ze do Thurso dotarłam pociągiem. Ale właśnie tak jak mówisz, potem prom na miejsce i łódka tuż obok i fajnie. No i w dzień, jeszcze się zdążyłam poopalać! :)
Awatar użytkownika
Nul
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 213
Rejestracja: 2007-12-03, 16:33
Płeć: Kobieta


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron