| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Zagubiono

Moderator: Kadra

Zagubiono

Postautor: Tomasz » 2010-07-13, 08:01

Witam nurkujących

Niedawno zagubiłem na Zakrzówku talizman, łańcuszek z krzyżykiem. Przedmioty nie mają dużej wartości materialnej ale mają dla mnie bardzo duże znaczenie cennych wspomnień.
Przedmioty powinny być w odległości 3-8 m od ściany skalnej, nad którą są stalowe nieregularne zabezpieczenia (wysoka pionowa południowo wschodnia ściana obszaru Kraken od strony małej zatoczki). Krzyżyk wielości 3-4 cm, głębokość zalegania nie jest mi znana gdyż dno w tym miejscu opada stromo w dół, szacuję na 10 - 25 m zależnie jak daleko od brzegu osiadł.
Jeśli ktoś zechce spędzić czas na takich poszukiwaniach mogę wskazać dość precyzyjnie miejsce w planie.

Życzliwego znalazcę proszę o kontakt 604 385 244.
Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 2
Rejestracja: 2010-07-13, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Postautor: kokaroll » 2010-07-14, 23:42

Witaj,
dzisiaj śmignąłem tamtędy 2 razy rozglądając się dokładnie wokół w tamtym rejonie.Raz na ok.6-8m potem na ok 20.
Napiszę tyle:wierzę że odnajdziesz swoja ważną zgubę ale znając dobrze specyfikę podwodnego Zakrzówka,Twój talizman może odnaleźć się TYLKO przypadkiem.
Pozdrawiam
Zapraszam na wspólnego nura :-) .PW.
Awatar użytkownika
kokaroll
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 159
Rejestracja: 2008-11-04, 10:03
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.SDI/TDI

Postautor: Tomasz » 2010-07-15, 22:04

Dziękuję za przejaw sympatycznego optymizmu i czas spędzony na poszukiwaniach.
Wierzę zatem w przypadki i dalszą życzliwość nurkujących.
Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 2
Rejestracja: 2010-07-13, 07:41
Lokalizacja: Kraków


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron