| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Świeżak :P

Moderator: Kadra

Świeżak :P

Postautor: madakes » 2009-07-08, 23:20

Hej!
Jestem nowy tak na forum jak wśród braci nurkowej (skończyłem OWD 5 lipca). Rozważam zapisanie się do klubu, bo strasznie zależy mi na nurkowaniu, a szczerze mówiąc nie mam żadnych znajomych-nurków z Krakowa. O Zakrzówku nasłucham się już sporo wspaniałych rzeczy podczas mego kursu, więc to mi na pewno wystarczy. Rzecz jasna chcę się rozwijać w mej nowej miłości. Obawiam się tylko, że będę wśród Was takim małolatem :P Mógłby mi ktoś przybliżyć działania klubu, jakieś informacje praktyczne, wysokości składek itp? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie info :D Pozdrawiam serdecznie!
madakes
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 5
Rejestracja: 2009-07-08, 22:53
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Tomasz Łach » 2009-07-09, 10:48

W sprawach klubowych skontaktuj sie z Mackiem Curzydlo. Obecnie jest na wyjezdzie i bedzie w przyszlym tygodniu. Jest dosc zapracowany wiec zanim przyjedziesz do Krakena to najpierw zadzwon ;-) 12 266 86 83 lub bezposrednio do niego 601 82 30 05
Jesli masz zamiar sie szkolic lub po prostu zanurac to mozesz skontaktowac sie ze mna przez PW lub z jakims innym instruktorem z naszego centrum. W kazdy pierwszy weekend miesiaca organizujemy nurkowanie klubowe, na ktore mozesz przyjsc i z nami zanurac. (nie musisz byc do tego klubowiczem, nie ponosisz tez zadnych dodatkowych oplat - placisz tyle co za wstep na akwen, ewentualnie za butle i sprzet jesli nie posiadasz wlasnego)
pzdrawiam
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.

Postautor: szczyp_ior » 2009-07-13, 00:01

W takim razie też się piszę na nura klubowego :)

Też jestem świeżo po kursie OWD, mam wielką chęć nurkowania i rozwijania się ale jakoś nie ma ostatnimi czasy z kim nurać.
Awatar użytkownika
szczyp_ior
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 68
Rejestracja: 2009-06-25, 00:51
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: AOWD

Postautor: madakes » 2009-07-13, 16:09

No to super :D Niestety będę mógł nurać dopiero po wakacjach, teraz mam za dużo różnych zajęć no i kasy brak, a sprzęt wypożyczyć trzeba :P Pozdrawiam! I do szybkiego zobaczenia.
madakes
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 5
Rejestracja: 2009-07-08, 22:53
Lokalizacja: Kraków


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości