| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

31.05.09 Zakrzówek-zostawiony wieszak na suchego w namiocie

Moderator: Kadra

31.05.09 Zakrzówek-zostawiony wieszak na suchego w namiocie

Postautor: kuba_bytom » 2009-06-04, 14:41

Witam.
W niedzielę 31 maja 2009 zostawiłem wieszak na suchego w pierwszym małym namiocie na "cyplu".wychodząc z wody "drogą" po prawej stronie pierwszy namiot za tymi drewnianymi ławkami. Wisi na górnej rurce namiotu.
Jeśli ktoś będzie w tym tygodniu nurkował na Zakrzówku to proszę by zerknął do tego namiotu czy czasem dalej tam nie wisi.
Jeśli jakimś cudem nadal tam będzie to proszę uczciwego o przekazanie go do Krakena. Oni już wiedzą o wieszaku i obiecali mi go przechować.
Z góry dziękuję i obiecuję, że browar będzie na uczciwego kolegę-nurka czekał.
Pozdrawiam,
Kuba
Ostatnio zmieniony 2011-06-03, 14:59 przez kuba_bytom, łącznie zmieniany 1 raz
kuba_bytom
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 2
Rejestracja: 2009-06-04, 14:31
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Tomasz Łach » 2009-06-04, 21:27

Wieszak udalo sie odnalesc :mrgreen:
Jesli bedziesz w sobote na Zakrzowku rano (miedzy 9ta a 12ta) lub okolo 16tej to Ci go przekaze osobiscie. Jesli nie, to zostawie w Krakenie w rozsuwanej szafie w sali wykladowej (chlopaki beda wiedziec gdzie)
A swoja droga, powiedz ile masz wzrostu... :?: bo ja przy moim 180cm musialem podstawic trzy palety zeby go zdjac :mrgreen:
Moj tel 502-83-67-37
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.

Postautor: kuba_bytom » 2009-06-08, 10:56

Cześć:-)
Nie zdążyłem przeczytać twojego postu zanim w minioną sobotę pojechałem na Zakrzówek na popołudniowe i nocne nurkowanie.
Ale w sumie dobrze, bo na bazie doznałem szoku jak Tomek powiedział mi, że wieszak jest w szafie:-)
W niedzielę rano dzwoniłem do niego, żeby przekazał Ci browar, który zostawiłem w Krakenie z podziękowaniami:-)
Jeśli chodzi o wzrost to mam 178cm ale w sobotę byłem z wysokim kumplem, który zawiesił mojego suchacza trzymając go za nogawki, lecz przy ściąganiu nie było już tak łatwo dlatego wieszak mieliśmy zdjąć po schowaniu całego szpeju do auta podkładając palety, o czym zapomnieliśmy:-/

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI bo świeżo go nabyłem i nie zdążyłem się nawet nim nacieszyć:-P
Pozdrawiam
Kuba
kuba_bytom
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 2
Rejestracja: 2009-06-04, 14:31
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Tomasz Łach » 2009-06-09, 10:06

Browar doszedl :mrgreen:
Dzieki serdeczne
Fajnie ze pomoglem
pozdrawiam
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron