| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

nowicjusz zakrzówek

Moderator: Kadra

nowicjusz zakrzówek

Postautor: zielu7 » 2008-07-14, 22:59

Witam!
Panowie, jestem tu nowy i chciałbym spróbować nurkowania.
Pytanie, czy jak pojadę tak po prostu na zakrzówek to będę mógł to zrobić. Od razu powiem, że nie posiadam żadnego sprzętu bo nie chce póki co inwestować bo nie wiem czy mi się spodoba.
Czy jest potrzebne jakieś szkolenie którego na miejscu nie będę mógł zrobić? Proszę o takie ogólne informacje.

pozdrawiam,
M.
zielu7
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1
Rejestracja: 2008-07-14, 22:56

Postautor: Rysiek » 2008-07-16, 00:51

czesc
generalnie zeby nurkowac powinienes miec chociaz podstawowe szkolenie OWD ale ostatnio coraz popularniejsze robi sie nurkowanie wprowadzajace jeden na jeden razem z instruktorem ktory wykonuje prawie wszystkie czynnosci za ciebie. oczywiscie dostajesz krotki instruktaz przed nurkowaniem. ale nie wiem czy ktos sie bawi w krakenie w takie cos. jezeli znajdziesz instruktora ktory zechce z toba zanurac to sprzet wypozyczysz bez problemu.
pozdro
Awatar użytkownika
Rysiek
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 27
Rejestracja: 2008-06-18, 23:08
Lokalizacja: Chrzanow

Postautor: Tomasz Łach » 2008-07-16, 12:34

Juz znalazles :mrgreen:
Teraz jestem troche zarobiony, ale jesli bedziesz mial ochote w sierpniu to zapraszam...
Napisz mi wiadomosc na forum przez PW z nr Twojego tel. to zadzwonie i sie umowimy.
Ps polecalbym rozwazyc wziecie udzialu w kursie OWD
pozdrawiam
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron