| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Sparmann

Moderator: Kadra

Sparmann

Postautor: Tomasz Francuz » 2008-04-22, 18:54

Witam.

No i wróciliśmy z podboju kamieniołomów ;-)
Jako nieustraszeni pogromcy znuraliśmy dwa razy Sparmann (do 45m, następnym razem idziemy na calość tj. 70m ;-) ), Prelle do samego dna tj 46m oraz na koniec Wetro do 50m. Było super a nawet bywało extremalnie ;-)
Generalnie bazy niemieckie są nieźle przygotowane ale w Kamenz (Sparmann) było naprawdę super - POLECAMY (myślę, że mogę wypowiedzieć się również w imieniu pozostałych nieustraszonych). Spanie i śniadanie - rewelacja. Noi właściciel, Jost, bardzo sympatyczny i uczynny.

Warunki na Sparmann i Prelle podobne : pierwsze 10-12m kicha na 0,5m potem rewelacja 10+m, Na Wetro u góry trochę lepiej na +2m ale niżej 5-8m.
Temepratura wszędzie u góry cieplej:5-6 C, niżej standart.

Nieustraszeni pogromcy niemieckich kamieniołomów to oczywiście Ania, Maciek, Adam no i JAAA! :mrgreen:
Pozdro
T.F.

------------
Jeśli myślisz, że coś idzie dobrze - nie wiesz wszystkiego ;-)
Awatar użytkownika
Tomasz Francuz
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 289
Rejestracja: 2007-03-26, 15:39
Lokalizacja: Kraków

Re: Sparmann

Postautor: Nul » 2008-04-23, 16:10

Tomasz Francuz pisze:POLECAMY (myślę, że mogę wypowiedzieć się również w imieniu pozostałych nieustraszonych). Spanie i śniadanie - rewelacja. Noi właściciel, Jost, bardzo sympatyczny i uczynny.


Możesz :)

Nieustraszona Ania potwierdza :)

Jednocześnie dziękuję pozostałym Nieustraszonym za towarzystwo, wsparcie i "za w ogóle" :)

N.
Awatar użytkownika
Nul
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 213
Rejestracja: 2007-12-03, 16:33
Płeć: Kobieta

Postautor: Katarzyna (kot) » 2008-04-24, 17:49

Gratulacje wszystkim Nieustraszonym Pogromcom :-D i...powodzenia
Tomasz Francuz pisze:następnym razem

:-) :-)
"Miso no miso kusai wa jo miso ni arazu"
Pasta sojowa, która wygląda jak pasta sojowa, nie jest dobra pastą sojową.
Awatar użytkownika
Katarzyna (kot)
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 99
Rejestracja: 2007-12-16, 02:57
Lokalizacja: Kraków


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron