| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Ma ktoś pożyczyć bojkę?

Moderator: Kadra

Ma ktoś pożyczyć bojkę?

Postautor: Nul » 2014-10-28, 18:22

Potrzebuję pożyczyć na tydzień (4-11.11.2015, czyli praktycznie pewnie np. 3-12) bojkę dmuchaną wężykiem - niestety wszystkie moje bije są takie do dmuchania ustnego :( Mam już obiecaną moją własną, ale niestety nie zdąży dotrzeć do mnie przed wyjazdem, dlatego szukam chętnego, który by pożyczył...
Żeby nie było, żem centuś taki straszny krakowski :) - patrzyłam w niedzielę w sklepie krakenowym, ale też wszystkie były ustne, żadnej wężykowej... Z rozpaczy kupiłam nożyk, ale to jednak nie bojka... :)
Plum!
Awatar użytkownika
Nul
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 213
Rejestracja: 2007-12-03, 16:33
Płeć: Kobieta

Re: Ma ktoś pożyczyć bojkę?

Postautor: Shibuya » 2014-10-28, 20:17

Priv.
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Re: Ma ktoś pożyczyć bojkę?

Postautor: Maciek » 2014-10-28, 20:47

Jak już się tak dobrze ogarniesz to polecam wypróbowanie dmuchania boi otwartej lub z kaczym dziobem z inflatora skrzydła :-) - szczególnie głębiej (w piance), lub przy większej ilości bailoutów jak się jest przeciążonym i się w tym skrzydle trochę ma, to uczucie niezmieskie - dmuchasz bojkę i zero zmian pływalności, zero pośpiechu, itp.
Maciek
Maciek
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 395
Rejestracja: 2007-04-13, 21:01
Lokalizacja: Kraków


Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron