| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Koparki 8 czerwca 2013

Moderator: Kadra

Re: Koparki 8 czerwca 2013

Postautor: B.art » 2013-05-21, 15:53

myślę że dwa nury to bankowo zrobimy :)

Co do transportu to będę miał dwa miejsca wolne w aucie.
B.art
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 16
Rejestracja: 2011-12-03, 14:51
Lokalizacja: Rabka-Zdrój
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: AOWD

Re: Koparki 8 czerwca 2013

Postautor: Shibuya » 2013-05-21, 21:58

[quote="MarcinK"]Proszę o rezerwację butli i automatu w KRAKENie. Sprzęt dla mnie zgarnie kolega B.art.[/quote]

Rezerwacje sprzętu każdy robi we własnym zakresie, dlatego skoro B.art. będzie Ci odbierał, to niech też zarezerwuje dla Ciebie. Dogadajcie się, żebyś bez sprzętu nie został :)

Co do ilości nurków, to też wydaje mi się, że dwa na pewno zrobimy, ale szczegóły omówimy na miejscu.
Zobaczymy ilu nas będzie i jak będziemy czasowo stać, bo może i trzy się zrobi ? :)
Na miejscu podzielimy się tam na grupki w/g upodobań :)
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Re: Koparki 8 czerwca 2013

Postautor: Shibuya » 2013-06-03, 20:08

Proszę o potwierdzenie obecności lub zgłoszenie nieobecności wcześniej w razie sytuacji, gdyby okazało się, że kogoś nie będzie, żebyśmy nie czekali.
Można napisać na PW lub maila na shibuya@g.pl. Mam skonfigurowany w telefonie, więc dojdzie od razu. Chętnie przygarnę nr. telefonu w razie potrzeby, żeby wiedzieć czy ktoś się tylko spóźnia czy w ogóle nie przyjedzie.
Pamiętajcie, o godzinie 9-tej wyjeżdżamy. Jeżeli ktoś mi nie da znać, że go nie będzie to jedziemy, zawsze możemy spotkać się na miejscu.
Kraken jest czynny od 8-mej, więc jest godzina czasu na pobranie sprzętu, ogarnięcie się i wyjazd o 9-tej.
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Re: Koparki 8 czerwca 2013

Postautor: B.art » 2013-06-04, 12:28

Z tego co się orientowałem to sprzęt można pożyczyć na miejscu, więc flaszki dla mnie i Marcina będę załatwiał na miejscu. Dlatego nie bardzo mi leży podjazd pod Krakena (ze Sławkiem spotykam się w Balicach) i spotkalibyśmy się na miejscu na koparkach. Chyba że ktoś chciałby się zabrać ze mną to proszę o kontakt na PW.
Shibuya - przesyłam Ci mój nr telefonu na PW.

P.S. fajnie by było jakbyśmy weszli do wody przed 11.00 - na pierwszego nura.
B.art
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 16
Rejestracja: 2011-12-03, 14:51
Lokalizacja: Rabka-Zdrój
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: AOWD

Re: Koparki 8 czerwca 2013

Postautor: Shibuya » 2013-06-04, 16:03

Telefon do mnie również wysłałam na PW.
Spokojnie szykujcie się na wejście do wody na 11-tą. Z tego co wiem, Wy planujecie 3 nurki, my dwa więc nami się nie przejmujcie, tylko róbcie pierwszego nura kiedy chcecie :)
Spotykamy się na miejscu. Jak będziecie pierwsi, to wyślijcie nam smska gdzie Was mamy szukać i czy mamy jakąś wiatę, zostawcie coś charakterystycznego, żebyśmy wiedzieli,że to Wy jakbyście pod wodą byli :)
Jak my dojedziemy jako pierwsi, to również damy znać, gdzie jesteśmy czy mamy wiatę i jak rozpoznać, że to my :)
Zaraz napiszę do bazy czy zarezerwują nam tą wiatę, ale ostatnio chcieli na rezerwację 15 osób, więc może być kiepsko :/
Dam znać :)
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Re: Koparki 8 czerwca 2013

Postautor: Shibuya » 2013-06-05, 13:22

Udało mi się załatwić wiatę !!! :D

Rezerwacja wiaty jest na "Shibuya", także spotykamy się na miejscu pod wiatą :)
Awatar użytkownika
Shibuya
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 95
Rejestracja: 2012-08-14, 12:43
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Poprzednia

Wróć do Wyjazdy klubowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron